Top Channel Albania

Top Channel Albania

Top Channel Albania

Top Channel është një televizion kombëtar i pavarur, sinjali i të cilit shtrihet në të gjithë territorin e vendit. Top Channel është i pranishëm me sinjalin e tij në të gjithë Europën, përmes platformës Digitalb si edhe në Amerikën Veriore permes 2 platformave IPTV, TVALB dhe Shqip TV.
Top Channel u themelua nga Presidenti i ndjerë i Top Media, zoti Dritan Hoxha në 30 korrik 2001, duke patur që në fillim të tij, një objektiv të qartë, për të qenë televizioni i të gjithë shqiptarëve përmes trekëndëshit: informim, argëtim, edukim. Një synim që Top Channel është përpjekur ta realizojë ditë pas dite, me profesionalizëm dhe cilësi, çka ka bërë që televizioni të konsiderohet nga të gjithë tashmë si media më e madhe, më e rëndësishme dhe me e ndjekur në vend dhe në hapësirën mbarëshqiptare. Nisur nga cilësia e lartë e programeve informative, argëtuese dhe edukuese, shumë shpejt nga data e krijimit të tij Top Channel fitoi betejën me konkurrencën duke thithur audiencën shqiptare. Që në viti

Protestë kundër qeverisë në Shkodër - Top Channel Albania - News - Lajme

 Në Shkodër po zhvillohet një protestë kundër qeverisë, me protestuesit që kanë bllokuar hyrjen e qytetit.

Protestë kundër qeverisë në Shkodër - Top Channel Albania - News - Lajme

 44 minuti fa

 Në Shkodër po zhvillohet një protestë kundër qeverisë, me protestuesit që kanë bllokuar hyrjen e qytetit.

“Britania mund ta tërheqë Brexit-in në mënyrëtë njëanshme” - Top Channel Albania - News - Lajme

 Gjykata Evropiane e Drejtësisë thotë se qeveria britanike mund të tërheqë njëanshëm vendimin për t'u larguar nga blloku evropian, pa u konsultuar me 27 ...

“Britania mund ta tërheqë Brexit-in në mënyrëtë njëanshme” - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ora fa

 Gjykata Evropiane e Drejtësisë thotë se qeveria britanike mund të tërheqë njëanshëm vendimin për t'u larguar nga blloku evropian, pa u konsultuar me 27 ...

Edicioni Informativ, 10 Dhjetor 2018, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

 Edicioni Informativ, 10 Dhjetor 2018, Ora 15:00.

Edicioni Informativ, 10 Dhjetor 2018, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ora fa

 Edicioni Informativ, 10 Dhjetor 2018, Ora 15:00.

Durrës, 300 punëtorë të huaj - Top Channel Albania - News - Lajme

 Shumë shtetas e familje shqiptare largohen çdo vit nga Shqipëria në kërkim të një vendi pune dhe jete më të mirë.

Durrës, 300 punëtorë të huaj - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ora fa

 Shumë shtetas e familje shqiptare largohen çdo vit nga Shqipëria në kërkim të një vendi pune dhe jete më të mirë.

Polici me ushtarakë. Sindikata e policisë, kundër ministrit - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ndryshimet ligjore që propozohen për t'i hapur rrugë pranimit të ushtarakëve në radhët e Policisë së Shtetit nuk priten mirë nga sindikata e unifomave blu.

Polici me ushtarakë. Sindikata e policisë, kundër ministrit - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ora fa

 Ndryshimet ligjore që propozohen për t'i hapur rrugë pranimit të ushtarakëve në radhët e Policisë së Shtetit nuk priten mirë nga sindikata e unifomave blu.

Rihetim privatizimit të ARMO-s - Top Channel Albania - News - Lajme

 Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur një hetim të plotë për kompaninë ARMO, që nga procesi i privatizimit e deri tek zhvillimet që kanë pasuar kalimin e ...

Rihetim privatizimit të ARMO-s - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ora fa

 Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur një hetim të plotë për kompaninë ARMO, që nga procesi i privatizimit e deri tek zhvillimet që kanë pasuar kalimin e ...

Shtohen ndërtimet pa leje - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ndërtimet pa leje në vend, megjithë ashpërsimin e masave dhe arrestimin e personave përgjegjës, duket se janë kthyer në një fenomen që nuk ndalet.

Shtohen ndërtimet pa leje - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ora fa

 Ndërtimet pa leje në vend, megjithë ashpërsimin e masave dhe arrestimin e personave përgjegjës, duket se janë kthyer në një fenomen që nuk ndalet.

Rama-studentëve: Realizojmë kërkesat, por duhet dialog - Top Channel Albania - News - Lajme

 Kryeministri Rama bërë thirrje për dialog ndaj me studentët, duke kërkuar edhe një takim me ta. Në komunikim me studentët përmes Facebook për afro 2 orë, ...

Rama-studentëve: Realizojmë kërkesat, por duhet dialog - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ora fa

 Kryeministri Rama bërë thirrje për dialog ndaj me studentët, duke kërkuar edhe një takim me ta. Në komunikim me studentët përmes Facebook për afro 2 orë, ...

Narta e braktisur. Bij e nipër në emigracion - Top Channel Albania - News - Lajme

 Sot në Nartë, rreth 10 km nga qyteti i Vlorës, nuk jetojnë më shumë se 300 banorë nga 3 000 që e popullonin dikur. Pas viteve '90, shumica e popullsisë u ...

Narta e braktisur. Bij e nipër në emigracion - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ora fa

 Sot në Nartë, rreth 10 km nga qyteti i Vlorës, nuk jetojnë më shumë se 300 banorë nga 3 000 që e popullonin dikur. Pas viteve '90, shumica e popullsisë u ...

Prokuroria e Katanias kërkon 18 vite burg për Moisi Habilaj - Top Channel Albania - News - Lajme

 Prokuroria e Katanias ka dhënë pretencën e saj në përfundim të hetimeve për bandën e Habilajve. Ndëshkime shembullore, kështu i përshkruajnë mediat ...

Prokuroria e Katanias kërkon 18 vite burg për Moisi Habilaj - Top Channel Albania - News - Lajme

 2 ore fa

 Prokuroria e Katanias ka dhënë pretencën e saj në përfundim të hetimeve për bandën e Habilajve. Ndëshkime shembullore, kështu i përshkruajnë mediat ...

“I pamundur dyfishimi i buxhetit”; Ekspertët e arsimit: 5 përqind?! Duhet një dekadë

 Ekspertët mendojnë se të paktën në periudhë afatshkurtër, Shqipëria nuk ka fuqi financiare të shpenzojë 5 për qind të prodhimit kombëtar për arsimin.

“I pamundur dyfishimi i buxhetit”; Ekspertët e arsimit: 5 përqind?! Duhet një dekadë

 2 ore fa

 Ekspertët mendojnë se të paktën në periudhë afatshkurtër, Shqipëria nuk ka fuqi financiare të shpenzojë 5 për qind të prodhimit kombëtar për arsimin.

“Na kërcënojnë pedagogët”; Studentët e Korçës: S’do të tërhiqemi - Top Channel Albania

 Edhe studentët e Korçës protestuan këto ditë. Ata sot thonë se kanë marre kërcënime nga pedagogë, por edhe politikanë që të ndalin protestën.

“Na kërcënojnë pedagogët”; Studentët e Korçës: S’do të tërhiqemi - Top Channel Albania

 2 ore fa

 Edhe studentët e Korçës protestuan këto ditë. Ata sot thonë se kanë marre kërcënime nga pedagogë, por edhe politikanë që të ndalin protestën.

Studentët refuzojnë dialogun; Nesër protesta “finale” - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ka hyrë në ditën e shtatë protesta e studentëve përpara ministrisë së Arsimit.

Studentët refuzojnë dialogun; Nesër protesta “finale” - Top Channel Albania - News - Lajme

 2 ore fa

 Ka hyrë në ditën e shtatë protesta e studentëve përpara ministrisë së Arsimit.

Ministrat e Jashtëm të BE-së, takim për raportet Kosovë-Serbi - Top Channel Albania - News - Lajme

 Ministrat e Jashtëm të vendeve anëtare të Bashkimit Europian do të fokusohen ndër të tjera edhe tek situata e Ballkanit Perëndimor, gjatë takimit të fundit për ...

Ministrat e Jashtëm të BE-së, takim për raportet Kosovë-Serbi - Top Channel Albania - News - Lajme

 2 ore fa

 Ministrat e Jashtëm të vendeve anëtare të Bashkimit Europian do të fokusohen ndër të tjera edhe tek situata e Ballkanit Perëndimor, gjatë takimit të fundit për ...

Lindje/ Perëndim - Kur flet populli, “jelekë-verdhët” e Francës - Top Channel Albania - News - Lajme

 Parisi u kthye prej ditësh në skenën e buçitjes së zemërimit popullor ndaj rritjes së çmimit të karburantit, por jo vetëm. Rrugët e kryeqytetit francez kanë qenë të ...

Lindje/ Perëndim - Kur flet populli, “jelekë-verdhët” e Francës - Top Channel Albania - News - Lajme

 2 ore fa

 Parisi u kthye prej ditësh në skenën e buçitjes së zemërimit popullor ndaj rritjes së çmimit të karburantit, por jo vetëm. Rrugët e kryeqytetit francez kanë qenë të ...

Si të zbukuroni shtëpinë tuaj për festa me pak gjëra dhe bukur - Top Channel Albania - News - Lajme

 Jemi në prag të festave dhe përgatitjet për ta festuar kanë filluar.

Si të zbukuroni shtëpinë tuaj për festa me pak gjëra dhe bukur - Top Channel Albania - News - Lajme

 4 ore fa

 Jemi në prag të festave dhe përgatitjet për ta festuar kanë filluar.

Studentët nuk tërhiqen, gazetarja Alma Demiraj raporton nga protesta

 Me thirrjet “Nuk ka negociata” dhe “Nuk ka dialog”, studentët për të 6-tën ditë me radhë janë grumbulluar masivisht para Ministrisë së Arsimit.

Studentët nuk tërhiqen, gazetarja Alma Demiraj raporton nga protesta

 4 ore fa

 Me thirrjet “Nuk ka negociata” dhe “Nuk ka dialog”, studentët për të 6-tën ditë me radhë janë grumbulluar masivisht para Ministrisë së Arsimit.

Rama: Të diskutojmë. Jam dakord me shqetësimet e studentëve - Top Channel Albania - News - Lajme

 Gjatë video-konferencës së tij, kryeministri Rama u kë bërë thirrje studentëve të se dialogu është shumë i rëndësishëm në këtë rast, ai po ashtu tha se për ...

Rama: Të diskutojmë. Jam dakord me shqetësimet e studentëve - Top Channel Albania - News - Lajme

 4 ore fa

 Gjatë video-konferencës së tij, kryeministri Rama u kë bërë thirrje studentëve të se dialogu është shumë i rëndësishëm në këtë rast, ai po ashtu tha se për ...

“Na kërcënojnë pedagogët”; Studentët e Korçës: S’do të tërhiqemi - Top Channel Albania

 Edhe studentët e Korçës protestuan këto ditë.

“Na kërcënojnë pedagogët”; Studentët e Korçës: S’do të tërhiqemi - Top Channel Albania

 4 ore fa

 Edhe studentët e Korçës protestuan këto ditë.

8 kërkesat e studentëve: Rritje buxheti, përgjysmim tarifash, libra falas - Top Channel Albania

 Lista e kërkesave ka dalë nga protesta e studentëve, e cila ka hyrë në ditën e shtatë të saj që kur nisi nga shkallet e Fakultetit të arkitekturës.

8 kërkesat e studentëve: Rritje buxheti, përgjysmim tarifash, libra falas - Top Channel Albania

 5 ore fa

 Lista e kërkesave ka dalë nga protesta e studentëve, e cila ka hyrë në ditën e shtatë të saj që kur nisi nga shkallet e Fakultetit të arkitekturës.

Wake Up: Kënga e re e Tirit me poezi të Kutelit. E bija, emocionon këngëtarin!

 Tiri Gjoci sapo ka përfunduar projektin më të fundit muzikor, të titulluar "Adrianë".

Wake Up: Kënga e re e Tirit me poezi të Kutelit. E bija, emocionon këngëtarin!

 5 ore fa

 Tiri Gjoci sapo ka përfunduar projektin më të fundit muzikor, të titulluar "Adrianë".

Wake Up: Aktivistja Çaushaj, rrjetet sociale forma më e re e protestave

 Sot në " Wake Up", aktivistja Rezarta Çaushaj tha se rrjetet sociale i kanë shndërruar format se si ne sot protestojmë.

Wake Up: Aktivistja Çaushaj, rrjetet sociale forma më e re e protestave

 5 ore fa

 Sot në " Wake Up", aktivistja Rezarta Çaushaj tha se rrjetet sociale i kanë shndërruar format se si ne sot protestojmë.

Wake Up: Parqet Kombëtare, për herë të parë në një album - Top Channel Albania - News - Lajme

 Për të gjithë ata që janë të apasionuar pas natyrës dhe në veçanti për parqet natyrore kombëtare, që duan të shijonë foto apo të marrin një informacion për to, ...

Wake Up: Parqet Kombëtare, për herë të parë në një album - Top Channel Albania - News - Lajme

 6 ore fa

 Për të gjithë ata që janë të apasionuar pas natyrës dhe në veçanti për parqet natyrore kombëtare, që duan të shijonë foto apo të marrin një informacion për to, ...

Brexit, May: Rrëzimi i propozimeve të mia, sjell kaos - Top Channel Albania - News - Lajme

 Britania mund të jetë “në ujëra të paeksploruar” nëse ligjvënësit refuzojnë marrëveshjen e Brexitit, ka paralajmëruar kryeministrja britanike, Theresa May, e cila ...

Brexit, May: Rrëzimi i propozimeve të mia, sjell kaos - Top Channel Albania - News - Lajme

 7 ore fa

 Britania mund të jetë “në ujëra të paeksploruar” nëse ligjvënësit refuzojnë marrëveshjen e Brexitit, ka paralajmëruar kryeministrja britanike, Theresa May, e cila ...

Protestat në Francë; Macron organizon takime për situatën - Top Channel Albania - News - Lajme

 Presidenti francez Emmanuel Macron pritet te takohet me krerë të sindikatave të tregtisë dhe organizatat e punësimit në përpjekje për të qetësuar trazirat disa ...

Protestat në Francë; Macron organizon takime për situatën - Top Channel Albania - News - Lajme

 7 ore fa

 Presidenti francez Emmanuel Macron pritet te takohet me krerë të sindikatave të tregtisë dhe organizatat e punësimit në përpjekje për të qetësuar trazirat disa ...

Parashikimi i Motit 10 Dhjetor 2018

 Parashikimi i Motit 10 Dhjetor 2018.

Parashikimi i Motit 10 Dhjetor 2018

 8 ore fa

 Parashikimi i Motit 10 Dhjetor 2018.

Pa Koment - Tiranë, 21 të arrestuar dhe 94 patenta të pezulluara - Top Channel Albania

 Policia Rrugore e Tiranës, gjatë javës dhe fundjavës ishte prezent thuajse në të gjitha rrugët urbane dhe interurbane të kryeqytetit, me qëllim parandalimin e ...

Pa Koment - Tiranë, 21 të arrestuar dhe 94 patenta të pezulluara - Top Channel Albania

 8 ore fa

 Policia Rrugore e Tiranës, gjatë javës dhe fundjavës ishte prezent thuajse në të gjitha rrugët urbane dhe interurbane të kryeqytetit, me qëllim parandalimin e ...

Liderja e re e CDU-së: Me mua, Merkel është e sigurtë

 Shefja e re e kristian-demokratëve gjermanë, Annegret Kramp Karrenbauer, ka dhënë intervistën e parë të saj për Deutsche Welle duke garantuar se me të, ...

Liderja e re e CDU-së: Me mua, Merkel është e sigurtë

 19 ore fa

 Shefja e re e kristian-demokratëve gjermanë, Annegret Kramp Karrenbauer, ka dhënë intervistën e parë të saj për Deutsche Welle duke garantuar se me të, ...

Princesha japoneze, frikë për të ardhmen si Perandore

 Princesha e kurorës japoneze, Masako, thotë se ndjehet e pasigurt për rolin e pritshëm të saj, atë të Perandores, që do ta marrë në prill, por sidoqoftë premton ...

Princesha japoneze, frikë për të ardhmen si Perandore

 19 ore fa

 Princesha e kurorës japoneze, Masako, thotë se ndjehet e pasigurt për rolin e pritshëm të saj, atë të Perandores, që do ta marrë në prill, por sidoqoftë premton ...

Në fshatin e të moshuarve - Top Channel Albania - News - Lajme

 Poliçani është vetëm 40 km larg Gjirokastrës, por nuk janë kilometrat ato që e bëjnë të largët këtë fshat nga ky qytet, por mungesa e rrugës.

Në fshatin e të moshuarve - Top Channel Albania - News - Lajme

 20 ore fa

 Poliçani është vetëm 40 km larg Gjirokastrës, por nuk janë kilometrat ato që e bëjnë të largët këtë fshat nga ky qytet, por mungesa e rrugës.

Arkivi teknik i hidrokarbureve - Top Channel Albania - News - Lajme

 Arkivi teknik i hidrokarbureve në qytetin e Fierit përmban materiale që nga viti 1927.

Arkivi teknik i hidrokarbureve - Top Channel Albania - News - Lajme

 21 ora fa

 Arkivi teknik i hidrokarbureve në qytetin e Fierit përmban materiale që nga viti 1927.

Soreca: Qeveri-opozitë, pakt për Kodin Zgjedhor - Top Channel Albania - News - Lajme

 Situata politike në Shqipëri nuk është aspak e mirë. Opozita ka bojkotuar seancat plenare të Kuvendit, ndërsa qeveria është vënë shpesh nën akuzë për afera ...

Soreca: Qeveri-opozitë, pakt për Kodin Zgjedhor - Top Channel Albania - News - Lajme

 21 ora fa

 Situata politike në Shqipëri nuk është aspak e mirë. Opozita ka bojkotuar seancat plenare të Kuvendit, ndërsa qeveria është vënë shpesh nën akuzë për afera ...

Basha: Arta Marku mbron aferën korruptive - Top Channel Albania - News - Lajme

 Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i eshtë bashkuar sërish protestës së banorëve të Astirit në ditën e 36 të saj.

Basha: Arta Marku mbron aferën korruptive - Top Channel Albania - News - Lajme

 21 ora fa

 Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i eshtë bashkuar sërish protestës së banorëve të Astirit në ditën e 36 të saj.

Festivali i Dritave - Top Channel Albania - News - Lajme

 Buzëmbrëmjen e së shtunës, qyteti i Korçës ka çelur muajin e festave, ku ndryshe nga çdo vit tjetër, ceremonia e ndezjes së dekorit festiv që zbukuron qytetin ka ...

Festivali i Dritave - Top Channel Albania - News - Lajme

 21 ora fa

 Buzëmbrëmjen e së shtunës, qyteti i Korçës ka çelur muajin e festave, ku ndryshe nga çdo vit tjetër, ceremonia e ndezjes së dekorit festiv që zbukuron qytetin ka ...

Mbikalimi te “Shqiponja”, ARRSH përgatitet të rihapë garën e prokurimit

 Autoriteti Rrugor Shqiptar po përgatitet për të hapur menjëherë nga e para garën e prokurimit për ndërtimin e mbikalimit te sheshi “Shqiponja”, nëse nga ...

Mbikalimi te “Shqiponja”, ARRSH përgatitet të rihapë garën e prokurimit

 21 ora fa

 Autoriteti Rrugor Shqiptar po përgatitet për të hapur menjëherë nga e para garën e prokurimit për ndërtimin e mbikalimit te sheshi “Shqiponja”, nëse nga ...

Rama fton studentët në dialog - Top Channel Albania - News - Lajme

 Kryeministri Edi Rama deklaroi nga Facebook-u se pret që të flasë nesër në orën 11:00 me studentët protestues.

Rama fton studentët në dialog - Top Channel Albania - News - Lajme

 22 ore fa

 Kryeministri Edi Rama deklaroi nga Facebook-u se pret që të flasë nesër në orën 11:00 me studentët protestues.

Studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën në tubim

 Në ditën e 6 të protestës së studentëve dhe të 5-tës para Ministrisë së Arsimit nuk munguan incidentet. Situata u tensionua kur rreth orës 11 të paradites së të ...

Studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën në tubim

 22 ore fa

 Në ditën e 6 të protestës së studentëve dhe të 5-tës para Ministrisë së Arsimit nuk munguan incidentet. Situata u tensionua kur rreth orës 11 të paradites së të ...

Vip Club, 9 Dhjetor 2018 - Sajmir Pirgu

 top-channel.tv/programe/vip-club/

Vip Club, 9 Dhjetor 2018 - Sajmir Pirgu

 23 ore fa

 top-channel.tv/programe/vip-club/

Aksidentet, Shqipëria e gjashta në Europë - Top Channel Albania - News - Lajme

 Rrugët e Rusisë janë më vdekjeprurëset në Europë, ndërsa Norvegjia dhe Zvicra kanë rrugët më të sigurta, një konkluzion ky i nxjerrë sipas statistikave të reja ...

Aksidentet, Shqipëria e gjashta në Europë - Top Channel Albania - News - Lajme

 Giorno fa

 Rrugët e Rusisë janë më vdekjeprurëset në Europë, ndërsa Norvegjia dhe Zvicra kanë rrugët më të sigurta, një konkluzion ky i nxjerrë sipas statistikave të reja ...

Përplasje mes protestuesve - Top Channel Albania - News - Lajme

 Në ditën e 6 të protestës së studentëve dhe të 5-tës para Ministrisë së Arsimit nuk munguan incidentet. Situata u tensionua kur rreth orës 11 të paradites së të ...

Përplasje mes protestuesve - Top Channel Albania - News - Lajme

 Giorno fa

 Në ditën e 6 të protestës së studentëve dhe të 5-tës para Ministrisë së Arsimit nuk munguan incidentet. Situata u tensionua kur rreth orës 11 të paradites së të ...

Protestë edhe në Gjirokastër - Top Channel Albania - News - Lajme

 Rreth 70 studentë nga Universiteti “Eqrem Çabej” iu bashkuan protestës së studentëve në të gjithë Shqipërinë.

Protestë edhe në Gjirokastër - Top Channel Albania - News - Lajme

 Giorno fa

 Rreth 70 studentë nga Universiteti “Eqrem Çabej” iu bashkuan protestës së studentëve në të gjithë Shqipërinë.

Incidenti/ Studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën

 Në ditën e 6 të protestës së studentëve dhe të 5-tës para Ministrisë së Arsimit nuk munguan incidentet. Situata u tensionua kur rreth orës 11 të paradites së të ...

Incidenti/ Studentët nuk lejojnë pedagogun të marrë fjalën

 Giorno fa

 Në ditën e 6 të protestës së studentëve dhe të 5-tës para Ministrisë së Arsimit nuk munguan incidentet. Situata u tensionua kur rreth orës 11 të paradites së të ...

Ura e re mbi Lanë - Top Channel Albania - News - Lajme

 Tiranës i është shtuar një urë tjetër mbi lumin e Lanës, një investim i kërkuar prej kohës nga banorët e njësive 5 dhe 7. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ...

Ura e re mbi Lanë - Top Channel Albania - News - Lajme

 Giorno fa

 Tiranës i është shtuar një urë tjetër mbi lumin e Lanës, një investim i kërkuar prej kohës nga banorët e njësive 5 dhe 7. Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ...

Protesta në Beograd - Top Channel Albania - News - Lajme

 Mijëra protestues mbushën mbrëmjen e së shtunës rrugët e Beogradit, në një manifestim kundër dhunës politike në Serbi. Protestuesit bënë thirrje kundër ...

Protesta në Beograd - Top Channel Albania - News - Lajme

 Giorno fa

 Mijëra protestues mbushën mbrëmjen e së shtunës rrugët e Beogradit, në një manifestim kundër dhunës politike në Serbi. Protestuesit bënë thirrje kundër ...

Zgjedhjet për PE, socialistët europianë zgjedhin Frans Timmermans

 Frans Timmermans do të udhëheqë Partitë Europiane Socialiste (PES) në zgjedhjet e vitit të ardhshëm për Parlamentin Europian.

Zgjedhjet për PE, socialistët europianë zgjedhin Frans Timmermans

 Giorno fa

 Frans Timmermans do të udhëheqë Partitë Europiane Socialiste (PES) në zgjedhjet e vitit të ardhshëm për Parlamentin Europian.

Një yll i shuar në prapaskenë - Top Channel Albania - News - Lajme

 Në vitin 1982, kompozitori Avni Mula zbuloi një talent të ri. Marina Grabovari këndoi këngën e tij “Një djep në barrikada”, që fitoi çmimin e parë në Festivalin e ...

Një yll i shuar në prapaskenë - Top Channel Albania - News - Lajme

 Giorno fa

 Në vitin 1982, kompozitori Avni Mula zbuloi një talent të ri. Marina Grabovari këndoi këngën e tij “Një djep në barrikada”, që fitoi çmimin e parë në Festivalin e ...

Commenti